Obserwatorzy

Jeśli podoba Ci się mój blog dołącz do grona obserwatorów i osób lubujących go na Facebooku, również możesz śledzić mnie w Instagram ;))
Współpraca/e-mail: sgeorgiev@op.pl

If you like my blog, join the observers and people who like it on facebook ;))
Contact me: e-mail/ sgeorgiev@op.pl

piątek, 27 kwietnia 2018

Konferencja blogerek poświęcona zdrowiu i pięknu.

Witajcie kochani <3

Wielu z Was nie może się doczekać postu ze spotkania blogerek-  i oto on! Dziś przychodzę do Was z relacją ze spotkania. W sobotę 21 kwietnia miałam przyjemność uczestniczyć w tym długo wyczekiwanym wydarzeniu.Uwielbiam to że przy takich eventach towarzyszą nie tylko prezenty, ploteczki itp ale co najważniejsze szczytny cel o którym napisze poniżej.

Około 12:00 razem z dziewczynami spotkałyśmy się w jednej z Rzeszowskich restauracji "Konfitura"KLIK która mieści się w centrum.
Powiem Wam że pierwszy raz byłam w tej restauracji. Jest to miejsce bardzo przyjemne i klimatyczne a jedzenie kochani jest przepyszne! ;)
W spotkaniu wzięło udział 10 dziewczyn nie tylko zajmujących się branżą kosmetyczną ale i modową więc miałyśmy o czym plotkować. Dzieliłyśmy się ważnymi informacjami i pomysłami na kolejne spotkania.
Naszym celem było zebranie pieniążków dla chorego chłopczyka KLIK i wiecie co udało się uzbierałyśmy ponad 800 zł !
W dalszej części naszego spotkania przywitałyśmy pierwszych gości jakimi byli przedstawiciele firmy robiącej REWELACYJNE krówki CUKRÓWKA , którzy wręczyli każdej z nas piękny list i pudełeczko ze słodkościami. 


Drugą niespodzianką jaką przygotowały nasze organizatorki był wykład na temat zdrowego odżywiania poprowadzony przez przedstawiciela sklepu Aloesik KLIK. Wykład był bardzo ciekawy. Prowadzący przekazał nam wiele cennych informacji dotyczących odżywiania i zdrowego trybu życia.  Po kilku godzinach naszej konferencji/ spotkania przeszłyśmy do części głównej czyli licytacja i pomoc innym. Zbiórka przeznaczona była dla chorego Szymka, którego historię i chorobę poznacie tutaj.  Dzięki sponsorom, udało nam się zebrać ponad 800 zł i mam nadzieję że chociaż w jakimś stopniu udało nam się pomóc. Mam nadzieję że Szymek nie podda się chorobie i wyzdrowieje. Trzymam za niego mocno kciuki. 💖
 
Na koniec naszego spotkania organizatorki rozdały nam upominki od sponsorów. Naprawdę dziewczyny włożyły w to spotkanie kawał serducha i z tego miejsca BARDZO WAM DZIĘKUJĘ 💖 

Dziewczyny z Blogosfery obięły Nas patronatem medialnym <3Jeszcze raz bardzo dziękuję 💖💖

W kolejnym poście pokażę Wam wszystkie upominki jakie otrzymałam od sponsorów. Kochani nic dodać nic ująć. Naprawdę cieszę się, że to co robię ja i dziewczyny niezwykle łączy i zbliża do siebie ludzi dzięki temu że mamy wspólne zainteresowania możemy również pomagać. Serdecznie dziękuję  za spotkanie, upominki i wykład a sponsorom i przedstawicielom firm, dziękuję za Wasze wsparcie w naszej akcji!


Lista dziewczyn biorących udział w spotkaniu:


5 komentarzy:

  1. Miło było ponownie się z Tobą spotkać na spotkaniu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiekna inicjatywa wsparcia ! To jest najwazniejsze. Przyjemne z pozytecznym. Ponad 800 zl - bomba :) plus relaks.super, ze sie spotkalyscie i osobiscie sie poznalyscie. Pozdrawiam z Dolnego Slaska :)

    OdpowiedzUsuń
  3. fajnie, że kobiety się wspierają :)

    OdpowiedzUsuń